Připravujeme

Lars útočí
Daniel Gris

NOVÝ PŘÍPAD DRSŇÁKA LARSE BUDE TENTOKRÁT... Více...

Žena, která věděla příliš mnoho

Michele Campbell

PSYCHOLOGICKÝ THRILLER OD AUTORKY BESTSELLERU VŽDYCKY JE TO MANŽEL...

Překlad: Monika Pavlisová

Datum vydání: 2. 11. 2020

ISBN:

Počet stran:

Vazba: vázaná s přebalem

Skladem: Ne

HLÍDAT VYDÁNÍ KNIHY
  • Před mnoha lety zlomil Connor Ford Tabithě Girardové srdce. On byl pohledný vysokoškolák, ona chudé děvče z maloměsta. Jejich vztah měl být jen letním románkem, ale pro Tabithu znamenal všechno.

    O několik let později se Connor vrací do Tabithina života. Starší, bohatší a zoufale nešťastný. Oženil se pro peníze a jeho neurotická manželka Nina vládne domácnosti pevnou rukou. Nemiluje ji. Nikdy ji nemiloval. Jeho jedinou láskou byla Tabitha.

    Poté, co Nina spáchá sebevraždu, je Connor konečně volný a může následovat své srdce, které vždycky patřilo Tabithě. Nastěhují se do Ninina honosného sídla a užívají si pohádkový konec romance, jež začala před mnoha lety. Jenže pak Tabitha objeví deník Connorovy první ženy. „Kdybych nečekaně zemřela, může za mou smrt Connor. Connor a… ona.“

    Kdo je Connor Ford? Proč se oženil s Ninou? A je Tabitha jeho pravá láska nebo jen pohodlný obětní beránek, na něhož může svalit podezření z Nininy smrti?

    Tabitha začíná odhalovat temné pozlátko života, na který nebyla vůbec připravená, a postupně zjišťuje, že to, co zabilo Ninu, by mohlo stát život i ji…