Připravujeme

Temný příliv
Peter Temple

SOUKROMÝ VYŠETŘOVATEL JACK IRISH MUSÍ NAJÍT... Více...

Volný pád

Joseph Finder

NOVÝ KRIMI THRILLER OD AUTORA BESTSELLERŮ POHŘBENÁ TAJEMSTVÍ A VYJEDNAVAČ...

Překlad: Jan Dvořák

Datum vydání: 19. 04. 2021

ISBN:

Počet stran:

Vazba: vázaná s přebalem

Skladem: Ne

HLÍDAT VYDÁNÍ KNIHY
  • Nick Conover je výkonný ředitel významné korporace. Místní mladík, který se z chudých poměrů vypracoval až na samotný kariérní vrchol. Nejobdivovanější muž v širokém okolí. Až do chvíle, kdy jeho firma, zaměstnávajcí většinu obyvatel města, musí začít propouštět.

    Když neznámý člověk začne ohrožovat jeho rodinu, zjistí Nick, čerstvě ovdovělý otec dvou dětí, že střežená rezidenční čtvrť, ve které žijí, jeho rodinu neochrání. Rozhodne se jednat, události se však hrozivě zvrtnou a věci se Nickovi vymknou z rukou.

    V tu samou dobu zasáhne jeho firmu několik nevysvětlitelných ekonomických problémů. Komu ze svých podřízených může Nick ještě věřit? A může důvěřovat té okouzlující ženě, která se nečekaně objevila v jeho životě?

    O jeho aktivity se mezitím začne zajímat detektiv z oddělení vražd, Audrey Rhimesová. Neúnavná vyšetřovatelka se silným smyslem pro morálku má navíc k pronásledování Nicka Conovera vlastní, velmi osobní důvod.

    V situaci, kdy vše, na čem mu záleží, visí nad hranou propasti, v sobě Nick odhalí nečekané schopnosti. Jeho protivníci ještě netuší, jak tvrdě je ochotný bojovat za záchranu své firmy – a kam až je ochotný zajít, aby ochránil svou rodinu.