Připravujeme

Rapsodie
Laura Thalassa

SIRÉNA JMÉNEM CALLYPSO MUSÍ SPLATIT DÁVNÝ DLUH... Více...

Pod maskou nevinnosti

Alessandra Torre

ŽHAVÉ POKRAČOVÁNÍ SKANDÁLNÍHO EROTICKÉHO ROMÁNU NEVINNOST SE ZAVÁZANÝMA OČIMA...

Překlad: Hana Láryšová

Datum vydání: 24. 10. 2022

ISBN: 978-80-7588-394-0

Počet stran: 272

Vazba: vázaná s přebalem

Série: Nevinnost

Díl v sérii: 2.

Skladem: Ne

HLÍDAT VYDÁNÍ KNIHY
  • Brad De Luca je sexy muž. Nebezpečný muž. Nejde však pouze o jeho zevnějšek, ale i o neotřesitelné sebevědomí odrážející se v každém jeho pohybu – a v každém doteku. A nejhorší na tom celém je, že je takový oprávněně…

    Julia Campbellová si nikdy nemůže být jistá, co má od extrémně cílevědomého elitního právníka čekat. A začíná tomu přicházet na chuť. Od té doby, co se jím nechala vtáhnout do jeho divokého, svůdného světa, už jí obyčejné vztahy nic neříkají. Brad je ovšem odhodlaný zbavit ji nejen oblečení, ale i zábran a hrozí, že se Julia do zakázaných rozkoší ponoří až příliš hluboko.

    Jejich poměr se navíc brzy promění v něco ještě mnohem riskantnějšího, když se Brad zaplete do případu vraždy spojené s mafií – jako podezřelý. Věřit muži se špatnou reputací a minulostí plnou tajemství je skoro vždycky chyba a Julia se musí rozhodnout. Opustí ho, anebo se nechá zavést dál, než si kdy dokázala představit?

    ___

    Druhý díl skandální erotické série od autorky bestsellerů Smlouva na lásku, Černé lži a Hříchy Hollywoodu by rozhodně neměly minout čtenářky Padesáti odstínů šedi a Božského bastarda.

Nevinnost se zavázanýma očima
Alessandra Torre
Díl v sérii: 1.

PRVNÍ DÍL SKANDÁLNÍ EROTICKO-ROMANTICKÉ SÉRIE... Více...