Připravujeme

Devátá oběť
Dana Stabenow

DALŠÍ PŘÍPAD SOUKROMÉ VYŠETŘOVATELKY S JIZVAMI... Více...

Nevinný klient

Scott Pratt

ŠPIČKOVÝ KRIMI THRILLER, BESTSELLER AMAZONU A WALL STREET JOURNAL

Překlad: Kateřina Bínová

Datum vydání: 21. 10. 2019

ISBN:

Počet stran:

Vazba: vázaná s přebalem

Série: Joe Dillard

Díl v sérii: 1.

Skladem: Ne

 • V motelu v Tennessee někdo ubodá kazatele k smrti. Policie z tohoto činu obviní Angel, servírku ze striptýzového klubu.

  Obhájce Joe Dillard už má plné zuby obhajování lidí, o jejichž vině nemá nejmenší pochybnosti.  Setkání se zranitelnou Angel, jejíž obvinění stojí pouze na nepřímých důkazech, ho však přesvědčí, že by nebyla takového činu schopna.

  S čím ale Dillard nepočítal, jsou další osoby, které jsou do tohoto neuvěřitelného případu postupně vtaženy – od pomstychtivého detektiva, přes syna oběti, který chce pomstít otcovu smrt, po Dillardovu psychicky nemocnou sestru – a díky nimž přestane být zřetelná hranice mezi vinou a nevinností, mezi nepředstavitelnou lží a neuvěřitelnou pravdou.

  _____

  AMAZON TOP 10 BESTSELLER + WALL STREET JOURNAL BESTSELLER

  „Prattovy precizně vykreslené postavy jsou živé a uvěřitelné, zvláště pak silné jižanské ženy, které se v tomto brilantně napsaném debutu sice tváří zranitelně, ale se světem ovládaným muži bojují o to urputněji.“ – Publisher’s Weekly

  „Vidím v tom Scotta Turowa a Johna Grishama ... Úvodní kapitola je asi to nejpůsobivější, co jsem za posledních deset let četl.“ – Ken Bruen