Připravujeme

Neznámý žalm
Laura Thalassa

STRHUJÍCÍ PŘÍBĚH SIRÉNY CALLYPSO A HANDLÍŘE... Více...


Objednávky na Případy Augustina Velikého spuštěny!

Na podzim roku 2022 chystáme unikátní sběratelské vydání kompletní detektivní série Jaroslava Velinského, jejímiž hlavními hrdiny jsou penzionovaný kriminalista Augustin Veliký a jeho přátelé.

 

https://velinsky.mysterypress.cz/

 

Ve dvou elegantně vypravených svazcích (704+752 stran) naleznete 4 známé romány (Spravedlivá pistole, Hra na smrt, Mrtvý z Olivetské hory a Krvavá fontána), ale také 2 dosud nevydané (Mys Mrtvého muže a Malý zelený slon). Ukázky z nich naleznete zde:

 

https://velinsky.mysterypress.cz/storage/files/augustin-mys-mrtveho-muze-ukazka.pdf

 

https://velinsky.mysterypress.cz/storage/files/augustin-maly-zeleny-slon-ukazka.pdf

 

Obě knihy, které doplnil ilustracemi renomovaný výtvarník Daniel Špaček, navíc obsahují řadu bonusů: předmluvu literárního historika Michala Jareše, zasvěcený doslov autorova syna Frederika Velinského, bohatou fotografickou přílohu a také fragmenty divadelní hry Smrt na Olivetské hoře a románu Tajemství mumie.

 

POZOR! Knihy neseženete v knihkupectví, nýbrž pouze u nakladatele!

 

Jak si knihy pořídím?

Sběratelské dvojsvazkové vydání vychází v limitovaném a číslovaném nákladu. Aby mohlo vyjít, musí se sejít dostatečné množství čtenářů (min. 500), ochotných zaplatit si ho předem. Obě knihy lze pořídit pouze najednou, přičemž vám dorazí v designovém boxu až domů, aniž byste platili cokoliv dalšího (poštovné, balné aj.). Pokud se do konce 15. září 2022 nesejde dostatečné množství zájemců, zaplacená částka bude v plné výši vrácena zpět na váš účet.

 


Ultimátní omnibus objednávejte zde